|reklama|
biliardové stoly

"Sliačanské" paradiso:

2010-07-06 Hodnotenie článku [296] +|- [204] Diskusia k článku(0)


Kto sa chce v letných horúčavách osviežiť a zároveň si vychutnať dobré jedlo je v ružomberskom Paradise na správnej adrese.
Dvaja sliačania, Igor Cevár ako prevádzkovateľ a Dušan Kelčík, ako kuchár sa pustili do podnikania na Mostovej ulici číslo 7 v Ružomberku. Prenajali si štýlovú pivničku známu ako Paradiso, a ponúkajú príjemné posedenie v útulnom prostredí, ktoré osvieži hlavne v letných horúčavách. Po počiatočnom marcovom rozbehu ich dvakrát pribrzdili dažde, keď sa vystúpená hladina Váhu odrazila aj na výške spodnej vody, ktorá zaplavila reštauráciu. Vtedy sa na zatvorenej bráne vedľa mototechny objavil nápis: Z technických príčin zatvorené. Otvoríme keď prestane pršať ;-) Chalani nestrácali humor ani vtedy, keď mali prevádzku pod vodou.
Bude to asi tým, že si veria a ponúkajú skutočne jedlá, ktoré nie sú paródiou na svoje názvy, ako u iných, zavedených a radšej nemenovaných, ružomberských reštaurácií. Dôkazom je aj denné menu za 3,- eurá, ktorého polievky sú skutočne v Ružomberku vysoko nad priemerom. Však varí chlapec z dediny, ktorý vie, čo je to dobré jedlo ;o)
Pre prípadných záujemcov je tu aktualizovaná stránka reštaurácie na facebooku, kde je samozrejme zverejnené aj aktuálne denné menu.

Odkazy: facebook: Café PARADISO Restaurant


Bravčová panenka s brusnicovou omáčkouCafé PARADISO RestaurantCafé PARADISO Restaurant