|reklama|
biliardové stoly

Platená propaganda obecného úradu:

2011-03-29 Hodnotenie článku [379] +|- [220] Diskusia k článku(0)


Obec zaplatí za rozhovor so starostom o futbale v Liptovských novinách 180 Eur. Vyzerá to síce ako aktuálny článok, pritom je to platená inzercia.

V dnešnej (29.03.2011) prílohe Liptovských novín - MUŽI je rozhovor s prezidentom 1. OFC a zároveň starostom obce Liptovské Sliače Jánom Ondrejkom. Z veľkej časti samozrejme ide o pochválenie sa, najmä novou tribúnou. Bohužiaľ tam, nie je ani zmienka o Milanovi Fričovi zo SNS, ktorý ma získaní financií pre stavbu hlavnú zásluhu. Starosta ho spomenul len všeobecne:"Napriek tomu som nerezignoval a naďalej bojoval za realizáciu prepotrebnej veci. Za pol druha roka tribúna stála. Našli sa ľudia, ktorí nám v smelom zámere pomohli."
Dúfame, že o uvedené prostriedky na reklamu bude krátený rozpočet pre 1. ofc, alebo reprezentačné starostu. Je potrebné robiť veci tak, aby bol zo strany novinárov záujem, nie sa nasilu pretláčať do médií platenou inzerciou. A práve v období, keď je tzv. "finančná kríza" hlavnou výhovorkou na všetky problémy.

Na fotografii "Z histórie" je použitá fotografia z archívu môjho otca, ktorú som osobne skenoval ešte pre stránku 1ofc-sliace.xf.cz, ktorú som spravoval svojho času pre klub zadarmo. Bohužiaľ obec, ako zadávateľ inzercie, si ani nezistila a neskontrolovala, kto je na fotografii. Je na nej Jozef Ondrejka a Daniel Kelčík, nie tie osoby, ako je uvedené v inzeráte. Ak je toto platené zviditeľnovanie sa obce, tak sa jej predstavitelia môžu hanbiť a mali by sa ospravedlniť.

Zdroj:
Liptovské noviny - príloha MUŽI zo dňa 29.3.2011
Objednávka obecného úradu na inzerciu


Obec zaplatí za rozhovor so starostom o futbale v Liptovských novinách 180 Eur. Vyzerá to síce ako aktuálny článok, pritom je to platená inzercia.