|reklama|
biliardové stoly

Budeme mať nového riaditeľa ZŠ:

2013-06-24 Hodnotenie článku [229] +|- [157]

Kedže súčasný riaditeľ sa rozhodol skončiť svoju kariéru v našej obci, a vyhral konkurz v obci Likavka na riaditeľa, tak na tomto poste nastane zmena.

Miesto pre príspevok k článku:

Sem napís druhú čast názvu obce Lipt. Sliače s prvým velkým písmenom a mäkče?om:


Meno:

Text:
Prispevky k clanku

Nižňan: 2013-06-28 Hodnotenie príspevku: [28] +|- [13]

V Sliačoch je momentálne totalita.Vláda jedného človeka.


Stredňan: 2013-06-28 Hodnotenie príspevku: [28] +|- [13]

Toto vôbec nie je vítaná zmena.Žiakom aj rodičom je do plaču,že im odchádza pán riaditeľ.Mali ho veľmi radi.Ale treba pomenovať to,čo sa momentálne v Sliačoch deje.Kocúrkovo je slabý výraz.


Vyšňan: 2013-06-27 Hodnotenie príspevku: [29] +|- [13]

Plne súhlasím s Jozefom. Janko, si už dlhší čas mimo Sliačov, dokonca mimo SR a realita ti trošku uchádza. Ak sa chceme hrať na skutočných sliačanských patriotov tak si uvedomme, že ani jeden z riaditeľov nebol pôvodom Sliačan (p. Kubačka, p. Homza, p. Révajová a ani p. Birtus). Dokonca aj p. učiteľky ktoré si veľmi vážim nie sú sliačanky ( p. Šišková. p. Gejdošová...) Jedinný p. riaditeľ zo Sliačov p. Jozef Kováčik riaditeľoval na 4.ZŠ v Ružomberku. Ak by sme už chceli posudzovať kto je náš a kto nie pýtam sa prečo sme na post riaditeľky kultúrneho strediska nevymenovali sliačanku?!?


Jozef: 2013-06-26 Hodnotenie príspevku: [31] +|- [13]

Na rozdiel od pána Jacka ja bývam v Sliačoch a je mi ľúto že odchádza taký pedagóg a hlavne človek,aký je pán Birtus.Je jedno odkiaľ človek je. Pán riaditel aj kedˇ nebol domáci pozná každého žiaka po mene pozná pomery v rodinách,a nevynechal nikdy ani jednu kultúrnu,športovú alebo duchovnú udalosť týkajúcu sa našich detí.Takže latka je nasadená vysoko uvidíme kto sa bude pokúšať o jej zdolanie.


Ján Jacko: 2013-06-24 Hodnotenie príspevku: [31] +|- [14]

I keď bývam mimo Sliače trápilo ma,že riaditeľ ZŠ je cudzí ,vítam zmenu a dúfam,že nový riaditeľ/ka,bude buď domáci alebo mladý perspektívny s úmyslom usadiť sa v obci.Veď zodpovedná výchova a kvalifikované vzdelanie detí je investícia do života obce.