|reklama|
biliardové stoly

Mediálna hviezdička:

2009-10-05 Hodnotenie článku [412] +|- [229] Diskusia k článku(2)


Na frekvencii 106,4 Mhz začalo 1. októbra 2009 svoje vysielanie L-rádio, ktoré sa ohlasuje sloganom "Koniec nudy na Liptove!" Projekt L-RÁDIA nekopíruje žiadny z obdobných projektov na Slovensku.
Nové rádio nemá ambíciu hrať iba (s)hity, ako celoslovenský mainstream, ale má byť špecifické vyváženou kombináciou starších a aktuálnych piesní, spojenie tzv. štýlov oldies AC, dance oriented HCR a easy listening nemá mať obdobu na celom Slovensku. A údajne sa nebude zabúdať ani na lokálne hudobné skupiny!
Na internetovej prezentácii rádia www.lradio.sk je aktuálny prehľad programovej štruktúry, možnosť internetového streamového posluchu, webkamera zo štúdia a nakoniec aj zoznam moderátorov, medzi ktorých sa dostal aj Rastislav Jacko z Liptovských Sliačov. takže už aj naša obec má svoju mediálnu hviezdičku na rozhlasovom poli.
Rádio vysiela na na frekvencii 106,4 MHz s výkonom 500 W z Liptovského Mikuláša, pričom by mal byť pokrytý celý Liptov. Ako je to v skutočnosti s pokrytím Liptova z jediného(!) vysielača, možete napísať aj v diskusii k tomuto článku.
foto: www.lradio.sk


Rastislav Jacko