|reklama|
biliardové stoly

Obec asi neplatí, stránky vypli:

2010-12-15 Hodnotenie článku [339] +|- [234] Diskusia k článku(1)


Nepriamo cez firmu PTA bolo zabezpečené vytvorenie novej verzie internetovej stránky obce. Pritom nevedome zrušili viaceré podstránky.
Doplnené: Po zverejnení článku a sprostredkovanom upozornení poslanca OZ boli platby uhradené, a stránky od 17.12. následne funkčné.

Nefunčná stránka farského úraduNa novú stránku bolo vyčlenených v rozpočte 80 tisíc Sk, a podľa vyjadrenia prednostu aj toľko v skutočnosti stála. Napriek tomu museli byť investované ďalšie prostriedky, keďže sa predstavitelia obce rozhodli, že postránky, ktoré svojou nevedomosťou zrušila, budú nahradené novými na samostatných doménach. Ich sprevádzkovanie tiež dostala na starosti firma starostovho syna PTA, ktorá registrovala aj štyri nové domény, ktorých vlastníkom je obec.
liptsliace-1ofc.sk
liptsliace-fara.sk
liptsliace-tk.sk
liptsliace-turist.sk

Sú to zároveň jediné domény, ktorých registrátorom je táto firma.
Pred minuloročnými vianocami boli tieto domény už funkčné. Dňa 3.12.2010 skončila platnosť štyroch domén registrovaných firmou PTA. Neskúsenosť firmy na tomto trhu má asi za následok aj to, že domény sú odvtedy do dnešného dňa (15.12.2010) stále nefunkčné a občania bez informácií. Je to ďalší prešľap obce a takto žne ovocie z toho, že pridelenie týchto zákaziek sa nedá nazvať čisto transparentným. Bohužiaľ, skladáme sa na to my všetci.
Zdroj:
www.dnsinfo.sk/


Platnosť domén